Rap Knapa, Kajzera i Psychopads to nie „Tracenie czasu”

Opublikowano: 08/07/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wspólny album Kuby Knapa i Kajzera na bitach i skreczach Pyschopads doczekał się pierwszego klipu. Powstał on do numer „Tracenie czasu”.

Kuba Knap i Kajzer 2 lata temu nagrali już wspólny materiał, zatytułowany „Na Rejonie Na Patencie”. A że wspólny vibe odczuwają nadal, postanowili nagrać razem kolejny album. Tym razem do współpracy zaprosili poznański duet Psychopads, który zajął się kwestią bitów i skreczy. W ten oto sposób 18 czerwca premierę miały „Czarne Placki, Białe Mordy”.

Dziś na kanale WCK pojawił się pierwszy klip z projektu. Blutopia Studio, w którym działa Kaietanovich, stworzyło obrazek do numeru „Tracenie czasu”. Całość ujęto w humorystyczne ramy, pokazując Knapa i Kajzera jako bardzo umiarkowanie utalentowanych adeptów koszykówki oraz jazdy na desce. I jak się okazuje, biznesmeni też z nich żadni. Na sam koniec zostają bowiem oskubani z hajsu przez ulicznego magika, w którego z kolei wcielił się Nikaragua Guacamole z Undadasea. Całe szczęście rapy robią najwyższej próby, więc ilekroć wchodzą do studia to nie jest to „Tracenie czasu”.

Jednocześnie informujemy, że preorder albumu Kuba Knap x Kajzer x Psychopads „Czarne Placki, Białe Mordy” trwa do 12 lipca. Zamawiać go można na stronie WCK. Dotłoku nie będzie!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: