RZA vs DJ Premier – legendy zmierzą się już wkrótce

Opublikowano: 09/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już w ten weekend czeka nas prawdziwe starcie gigantów. Zaproszenie od Swizz Beatza do akcji Verzuz przyjęli bowiem RZA i DJ Premier! Już wkrótce legendy beatmakingu zmierzą się ze sobą w formule beat battle!

Autorzy ikonicznych beatów na albumy Wu-Tang Clanu i Gang Starr staną na przeciwko siebie, by stoczyć pojedynek na stworzone przez siebie klasyki. Zasady są proste, producenci wybrać muszą 20. swoich produkcji, i ku uciesze widowni, przebić nimi produkcje wybrane przez rywala. Walka RZA vs DJ Premier to bez wątpienia spotkanie z kategorii tych ciężkich, a werdykt do przewidzenia jest wręcz niemożliwy. Nowojorczycy mają na koncie tyle beatów, które miażdżą, że w tym starciu, każdy cios można uznać za nokaut. Jedno jest pewne, dla fanów złotej ery hiphopu, Robert Diggs kontra Chris Martin w formule Verzuz to widowisko obowiązkowe.

Beat battle RZA vs DJ Premier odbędzie się w sobotę 11-go kwietnia, a całość obserwować będzie można live na Instagramie Preemo. Pojedynek legend beatmakingu zaplanowany został na godzinę 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Jeśli zamierzacie spotkanie mózgu Wu-Tang Clanu i współtwórcy Gang Starr śledzić na żywo, to u nas będzie to godzina 3.00.

Spotkanie Bobby’ego Digitala i Preema nie jest pierwszą „walką” ustawioną przez Swizz Beatza. Ten, również cieszący się uznaniem i klasykami na koncie producent, formułę Verzuz, w której stawia na przeciwko siebie gwiazdy beatmakingu, prowadzi już od jakiegoś czasu. Wspomnijmy, że Swizzy zaaranżował już beat battle takie jak Boi-1da vs. Hit-Boy, Mannie Fresh vs. Scott Storch, T-Pain vs. Lil Jon, a także swój z Timbalandem. Jednak, to RZA vs DJ Premier jest tym starciem, na które wszyscy czekaliśmy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: