„Sam sobie” Mada i janjaron

Opublikowano: 27/09/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„Przedpokój EP” to najnowszy materiał spod ręki Mady, warszawskiego MC ze składów WCK, OLL i Zetenwupe. Epka w całości wyprodukowana i zmiksowana jest przez janjarona i liczy 6 utworów. Tematyką utworów jest człowiek w postaci samego artysty. Nie po raz pierwszy Mada mierzy się z rozłożeniem natury ludzkiej na czynniki pierwsze i zawsze w owej dekonstrukcji znaleźć można szereg ciekawych i niesztampowych refleksji. „Przedpokój” jest jednocześnie zapowiedzią długogrającego albumu „niespokój”, o którym na chwilę obecną nie wiemy jeszcze nic więcej.

Sam autor o „Przedpokoju” pisze tak:
„Przedpokój to prolog, wstęp i początek; to zaproszenie, zapoznanie oraz inicjacja. Wprowadzenie do zadymionego, chybotliwego świata, który zaraz wyłoni się zza mgły rozrzedzonej ruchem otwieranych właśnie przed Tobą drzwi. Od skrajności w skrajność zachowując równowagę. Wąski korytarz problemów albo rozległa przestrzeń domysłów. Zwięzły, ale treściwy. Jak dobre opowiadanie, wino czy papieros palony na balkonie o poranku. Witaj! Wchodź bez krępacji i zbędnych hamulców. Zdejmij palto i buty, ubierz ciepłe papucie i nastaw wodę na herbatę. Wszystko się zaraz okaże…”.

Jako pierwszy numer z płyty Mada i janjaron zaprezentowali „Sam sobie”, do którego klip na ciekawym patencie stworzył Jacek Tomczak. Bit do kawałka ma nieco mroczne, oldskulowe brzmienie, a Mada idealnie wpasowuje się w niego opowiadając o swojej autonomiczności w życiu i związanymi z nią pozytywami i negatywami.

„Przedpokój” wydany zostanie fizycznie w limitowanej liczbie 200szt. Swój egzemplarz zamówić można na: www.wck47.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: