Sean Price „Dead Or Alive” – nowy klip!

Opublikowano: 10/08/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Ruck z Heltah Skeltah znany był ze swojego dość dużego kalibru poczucia humoru, a w szeregach Boot Camp Click był właśnie typ raperem, który rzucał żartami równie często co potężnymi punchline’ami. Kolejny klip promujący pośmiertny krążek Seana Price’a „Imperius Rex” jest swoistym hołdem właśnie dla komediowej natury zmarłego dwa lata temu Kimbo Price’a!
Oprócz samego scenariusza teledysku do kawałka „Dead Or Alive” jego komediowy charakter dodatkowo podkreśla udział w nim znanego aktora i komika, nie od dzisiaj związanego ze światem hiphopu, Michaela Rapaporta.
Warte podkreślenia jest również, że do numeru „Dead Or Alive” swoją zwrotkę dograła wdowa po wielkim raperze z Brooklynu Bernadette Price. Sam beat natomiast wyprodukowany został przez zrzeszonego w Wu-Fam członka Killarmy The Adepta, który bardziej znany jest pod ksywą 4th Disciple. 

Powyższy singiel promuje pierwszy pośmiertny album Seana Price’a „Imperius Rex”, który światło dzienne ujrzał w drugą rocznicę śmierci rapera, 8 sierpnia. Poniżej zamieszczamy dla Was odsłuch wydanego nakładem Duck Down Records 4 solowego krążka Seana P!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: