Skorup & JazBrothers oraz Kuba Knap i Biak jako „Wolne ziomki”.

Opublikowano: 11/08/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Na MaxFloRecTV trafił w dniu wczorajszym pierwszy klip zwiastujący nową płytę Skorupa & JazBrothers odpowiedzialnych za przygotowanie produkcji dla śląskiego MC. W utworze „Wolny ziomek” jak i teledysku gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Biak.
Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup.
– Z Kubą „przecięliśmy się” już kilka razy: czy to na jakimś koncercie, czy na płycie naszego wspólnego zioma, Łysonżiego Dżonsona. „Wolny ziomek” powstał przy okazji wizyty Kuby w naszym studio Chachapoya w Gliwicach – opowiada Skorup. – Piękną ozdobą całego konceptu są dogrywki trąbki i gitary zaprzyjaźnionych z nami muzyków, kolejno: Jarka Spałka i Tomka „Serka” Krawczyka – dodaje.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa Filminati z Gliwic, rodzinnego miasta Skorupa, braci Jaz i Biaka. Mixem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom. „Wolny ziomek” jest już w sumie 2. odsłoną nowej płyty spod szyldu Skorup & JazBrothers. Następcę „Ludzi chmur” zapowiadał wcześniej singiel „Walet pik” z udziałem Dominiki Majewskiej.

Single zwiastujące nowe wydawnictwo Skorupa & JazBrothers dostępne są w najważniejszych serwisach streamingowych i sklepach z muzyką cyfrową. Utwór jako MP3 pobrać można m.in. ze strony www.MaxFloSklep.pl. Więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej płyty artystów już wkrótce na łamach naszego serwisu oraz na www.MaxFlo.pl.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: