Shellerini puszcza do sprzedaży „Produkt Lokalny”

Opublikowano: 11/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Shellerini puścił drugi singiel zwiastujący nowe solo, wyprodukowany przez Chrisa Carsona numer zatytułowany „Srebrne Brzegi”. Wraz z popartym teledyskiem kawałkiem, do sprzedaży trafił także „Produkt Lokalny”, czyli nadchodzący album poznańskiego rapera.

Na pierwszy ogień poszła „Daruma”. Zaprezentowany jeszcze w styczniu singiel, którym Shellerini zasygnalizował, że w najbliższych miesiącach spodziewać możemy się kolejnych nowości z jego strony. Nowością tą jest, rzecz jasna, wyczekiwany, czwarty solowy album Szelki. Ten, jak właśnie się dowiadujemy, poznański raper zatytułował „Produkt Lokalny”, a samą premierę zaplanowano z kolei na 26 maja. Wiemy już również, że „Produkt Lokalny” składać będzie się z 11 numerów, które absolwent WSRH nagrał na bitach takich producentów jak The Returners, Chris Carson, Barto Katt, Ceha oraz Voskovy. Więcej szczegółów odnośnie swojej nowej płyty Shellerini na ten moment jednak jeszcze nie ujawnił. Zamiast tego otrzymaliśmy kolejny singiel „Produkt Lokalny” zwiastujący.

„Srebrne Brzegi” to drugi singiel zapowiadający album „Produkt Lokalny”. I zarazem świeży dowód na to, jak doskonałym raperem jest Shellerini. Tym razem kapitalnie radzący sobie z bitem od Chrisa Carsona. Całość zaserwowano nam natomiast z teledyskiem zrealizowanym przez N2K. Preorder wydawnictwa „Produkt Lokalny” znajdziecie na sklepie vulgarus.pl.

(Fot. główna – kadr z video „Srebrne Brzegi”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: