Snoop i Daz Dillinger coś kręcą!

Opublikowano: 27/04/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Film “Straight outta Compton” o grupie N.W.A. przedstawił raperom nowy sposób na nieśmiertelność oraz ponowne zapełnienie swej torby z pieniędzmi. Kto wszak będąc fanem danego artysty nie chciałby zobaczyć  filmu o początkach jego/jej kariery?
Calvin Broadus Jr. znany całemu światu jako Snoop Dogg, który świetnie odnajduje się w roli biznesmana rozpoczął właśnie rozmowy z Daz Dillingerem na temat produkcji nowego serialu, który skupiłby swą uwagę  na duecie Daza z KuruptemTha Dogg Pound. Jak wspomina Dat Nigga Daz, po śmierci 2paca, odejściu  Dr. Dre z Death Row i umieszczeniu Suge’a Knighta za kratkami ze Snoopem musieli sami zaopiekować się legendarną wytwórnią. Na pewno mają więc niejedną historię do opowiedzenia.  My czekamy na pierwszy odcinek zacierając rapowo ręce!

Współpraca Snoop Dogga i Tha Dogg Pound trwa nieprzerwanie od wczesnych początków ich karier. Kurupt oraz Dillinger pojawili się na debiucie Snoopa, a ten odwdzięczył się tym samym kładąc zwrotki na album „Dogg Food” będącym mocnym wkroczeniem zespołu na rapową scenę! Następnie nastąpiła niezliczona liczba featuringów, wspólnych klipów i koncertów. W zeszłym roku natomiast Snoop  i Daz wypuścili wspólny album „Cuzznz”. Materiał promował singiel „Best Friend”, który przypominamy Wam poniżej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: