Sokół gościnnie w utworze T.Love

Opublikowano: 25/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed weekendem zespół T.Love wydał swój nowy, studyjny album. Uwagę na to wydawnictwo zwracamy ze względu na zawarty na płycie „Hau! Hau!” utwór „Tutto Bene”, w którym gościnnie pojawia się Sokół.

Sokół oraz Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, a także DJ B stworzyli wspólnie utwór „Tutto Bene”, którego tytuł z włoskiego przetłumaczyć możemy na nasze „Wszystko w porządku”. Numer ten, nagrany z myślą o albumie „Hau! Hau!”, nie jest też pierwszym spotkaniem Sokoła z zespołem T.Love. Autor ubiegłorocznego „NIC” z twórczością tej jednej z ważniejszych, rodzimych, rockowych formacji styczność miał już pięć lat wcześniej. Wówczas Sokół, w ramach akcji T.Cover, dokonał własnej interpretacji słynnej „Warszawy”. Teraz natomiast przyszedł czas na współpracę z T.Love już w pełnym wymiarze. A zadowolenie z jej efektów wyrazić zdążył już sam Wojtek Sokół.

„T.Love to drugi polski zespół po Republice, którego świadomie słuchałem pod koniec lat 80 we wczesnej młodości. Tym bardziej jest to dla mnie zaszczyt i niesamowita przyjemność, że jestem gościnnie na ich nowej płycie. Tutto bene”

– Sokół

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: