Redman singlem „Jane” zapowiada „Muddy Waters 2”

Opublikowano: 25/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czymże byłoby ubiegłotygodniowe 4:20 bez nowego numeru od jednego z największych entuzjastów Marry Jane w rapowym świecie. Redman, w środę 20 kwietnia odpalił „Jane” i jednocześnie po raz kolejny zapowiedział album „Muddy Waters 2”.

Redman, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, na tegoroczne 4:20 przygotował okazjonalnego jointa zatytułowanego „Jane”. Numer o wiadomej tematyce jest zarazem najświeższą zapowiedzią albumu „Muddy Waters 2”, który Funk Doc obiecuje nam już ładnych kilka lat. Poprzednią natomiast zapowiedź sequelu klasyka Reggiego Noble’a z 1996 roku otrzymaliśmy dokładnie rok przed premierą „Jane”.

W 2022 roku „Muddy Waters 2” zapowiadane jest jakby konkretniej. Co prawda, że album ukazać ma się tego lata usłyszeliśmy już wiosną ubiegłego roku. Teraz jednak dodatkowo poznaliśmy już tytuły kolejnych singli, jakie ukazać mają się przed wakacyjną premierą pierwszej od siedmiu lat solowej płyty Redmana. Kolejno będą to „So Cool” z beatem od Ericka Sermona i datą premiery zaplanowaną na 20 maja oraz „Dat Bullshit”, który ukaże się 20 czerwca. Następną premierą, już latem, ma być premiera całego albumu „Muddy Waters 2”. Liczymy, że tym razem Reggie nas nie zawiedzie!

ARIES SEASON
„JANE” drops 4-20
„So Cool” drops 5-20
„Dat Bullshit” drops 6-20
MW2 Drops This Summer

– Redman

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: