SYDOZ, Peepz i Smokin zrobili „Kolejny krok”

Opublikowano: 16/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

SYDOZ robi „Kolejny krok” na swojej muzycznej drodze i puszcza pierwszy singiel w tym roku. Sygnalizując przy tym, że jest na co czekać. Słychać już to po premierowym, zaprezentowanym wraz z klipem numerze, do którego refren dograł Peepz, a porządnie dudniący beat dostarczył Smokin.

SYDOZ po znacznym udzieleniu się na wspólnej płycie Kosiego i Szczura prezentuje swój pierwszy singiel w tym roku. Raper ugruntowuje tym samym swoją pozycję na scenie, wypracowaną już w poprzednich latach albumami „Wandalizm Elementem Kultury” oraz „Stary Nowy Rocznik”, a także gęsto udzielanymi 'featami’. Mocno wybijając się przy tym spośród reszty reprezentantów młodego pokolenia. A kapitalny „Kolejny krok” z pewnością to wybicie jeszcze bardziej spotęguje. SYDOZ zaprezentował bowiem nam dzisiaj bardzo porządnie brzmiący i chwytliwy singiel. Oprócz mocnych zwrotek samego rapera, duża w tym zasługa wykonującego gościnnie refren Peepza oraz produkującego numer Smokina. Swoim szorstkim stylem dobrze pasującym do rapu SYDOZ’a. Wszystko się tu zgadza. I z pewnością zasługa jest w tym również Łajzola i Kosiego. Pełniących role producentów wykonawczych singla „Kolejny krok”. Dla jeszcze lepszego efektu zaprezentowanego wraz z klipem, za którego realizację odpowiada z kolei Przemek Madej.

„Brudny styl SYDOZ’a, brudne bębny Smokin’a i charyzmatyczny refren od Peepz’a to dowód na to, że w ramach badań hip-hopu wciąż można pokazać wiele ufając sprawdzonemu elementom swojego warsztatu. To rap, którego nie widać i potwierdzenie tego, że SYDOZ na polskiej scenie jest już postacią, które można poczuć od początku sekundy nawijki”.

(Fot. główna – kadr z video „Kolejny krok”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: