„Szacunek za Klasyk” – nagrany wraz z Otsochodzi numer jest ostatnim w karierze Pelsona!

Opublikowano: 30/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Szacunek za Klasyk”  to wspólny utwór Otsochodzi i Pelsona będący hołdem dla klasycznego rapu. Projekt przebiegł pod patronatem Reebok Classic, a w samym utworze, jak i w klipie znajdziecie wiele nawiązań do lat 90. Kawałek „Szacunek za Klasyk” jest to też ostatnim numer jaki w swojej karierze nagrał Pelson!

O tym, że album „Bumelant” był ostatnim w karierze Pelson informował już jakiś czas temu. Teraz, przy okazji premiery teledysku „Szacunek za Klasyk” potwierdził to w rozmowie z magazynem newonce.net:

„Ten numer trochę wyrwał mnie z czeluści, bo tak naprawdę ja już od jakiegoś czasu jestem poza muzyką. Mógłbym powiedzieć, że to jest mój ostatni track, aczkolwiek jedna z płyt Molesty nazywała się Nigdy nie mów nigdy… Ja w tej chwili jestem już w świecie sportu i to na nim się koncentruję. Mówiłem sobie, że to już koniec, ale pojawił się ten projekt, zobaczyłem, że jest w niego zaangażowanych sporo osób, że jest duży budżet na klip, że jest Janek, z którym łączy nas wiele wspólnych rzeczy. I pomyślałem, że fajnie jest zakończyć w taki sposób. Poza tym zaczynam swoją zwrotkę od wersu: historia zatoczyła koło. Wiesz, ja kiedyś nawet wpadłem z Vieniem na urodziny małego jeszcze Janka, daliśmy mu w prezencie płytę. A teraz on jest w Asfalt Records, ma swój lot, jest rozpoznawalny. To połączenie przez historię, która jest już za nami to fajny moment na powiedzenie sobie: dobra, już starczy.”

Pelsonowi za lata muzycznej aktywności i długą listę niezapomnianych już numerów, w których mieliśmy przyjemność go usłyszeć bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że Pelson w przyszłości stanie jednak jeszcze za mikrofonem.

Za muzyczną warstwę numeru „Szacunek za Klasyk” odpowiada SoDrumatic oraz Dj Qkl, który zaserwował skrecze. Przenoszące w czasie video to natomiast dzieło w reżyserii Ani Bystrowskiej i Alana Willmanna ze zdjęciami Patryka Kina wyprodukowane przez kriskeja.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: