Szczyl widział „Wielkie miasta”

Opublikowano: 23/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Szczyl zaprezentował dziś piąty klip ze swojego debiutanckiego albumu. Po świetnie przyjętym numerze, „Fenomenalny”, z gościnnym udziałem Pezeta, nadszedł czas na „Wielkie miasta”.

Szczyl wdarł się na scenę szturmem. Młody reprezentant Sony Music w bardzo szybkim czasie zaskarbił sobie sympatię i uznanie słuchaczy. I ciężko się dziwić, bo gdyński raper, pomimo dopiero 20 lat, wydaje się być normalnym, wyluzowanym ziomeczkiem, który w dodatku nie idzie za aktualnymi, mocno wątpliwymi trendami w rapie. Dowodem na to może być chociażby wsparcie żywej legendy polskiego rapu, Pezeta, który pojawił się w poprzednim numerze Szczyla, zatytułowanym „Fenomenalny”.

„Polska Floryda”, bo taki tytuł nosi debiut Szczyla, zbliża się wielkimi krokami. Dziś artysta zaprezentował piąty już singiel, promujący album. Za produkcję „Wielkich miast” odpowiedzialni są do spółki Jan Sarba i Adam Pietras (nolyrics). Singiel jest zdecydowanie najcięższym z dotychczasowych – zarówno muzycznie jak i tekstowo oraz wizualnie. Szczyl wchodzi w socjologiczne rozkminki, a w klipie, nakręconym w pełni na taśmie, zostaje ogolony na łyso.

Premiera albumu „Polska Floryda” zaplanowana jest na 15 października tego roku. Preorder zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: