Mordor Muzik i Belmondawg dają „Słowo”

Opublikowano: 23/09/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Mordor Muzik w końcu wyda legalny debiut. Grajmowa ekipa z Poznania trafiła pod skrzydła Asfalt Records i właśnie zaprezentowała pierwszy singiel z gościnnym udziałem Belmondawg.

Mordor Muzik to jedyna w swoim rodzaju ekipa, którą wielu słuchaczy kojarzy z brzmieniem rodem z brytyjskich wysp. Jak sami o sobie mówią, są „pierwszą pięścią polskiego grime’u”, a na ich koncertach liczne gun finger’y robią sito z dachu. Majkizioom, odpowiedzialny za produkcję, oraz Ginger, będący rapującą częścią duetu, obecni są na scenie już od wielu lat, jednak pomimo naprawdę sporego uznania słuchaczy, wciąż ich muzyka pozostawała w podziemiu.

Dziś już z całą pewnością możemy mówić o tym w formie przeszłej. Mordor Muzik nagrał bowiem album, który wyjdzie pod szyldem Asfalt Records. Krążek nazywać się będzie „Mordor CD”. Nie poznaliśmy jeszcze okładki, natomiast wiemy, że gościnnie na materiale pojawi się Hałastra, Jr Stress oraz Belmondawg, z którym singiel z klipem, w reżyserii Jarosława Żarskiego, wylądował w sieci kilka godzin temu.

Premiera albumu Mordor Muzik, „Mordor CD”, zaplanowana jest na 29 października tego roku. Preorder można już zamawiać na stronie Mordoru.

Mordor Muzik – Mordor CD
1. Ogień 
2. Joshi
3. 0-10
4. SSB
5. Organizm
6. SKIT
7. Autentyczna Ballada Uliczna
8. Kaptur

Słowo (feat. Belmondawg)

BLACK DUB

Biznes (feat. Hałastra)

SoundSystem (feat. Junior Stress)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: