Tech N9ne „N9NA ” – szczegóły nowego albumu i klip do tytułowego numeru

Opublikowano: 13/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Tech N9ne, jeden z headlinerów tegorocznego Hip Hop Kempu, już w przyszłym tygodniu uraczy nas swoim najnowszym krążkiem. Album zatytułowany „N9NA” będzie 13. solowym wydawnictwem Aarona Yatesa, a oprócz tracklisty i okładki, do sieci trafił również klip do tytułowego numeru z tego materiału.

Samo brzmienie, wyprodukowanego przez Sevena kawałka nasuwa skojarzenia z muzycznymi motywami z kreskówek o superbohaterach, nie dziwi więc, że przy obrazowaniu „N9NA” postawiono na formę animowaną. I był to strzał w dziesiątkę, gdyż założyciel Strange Music w roli superbohatera wypada równie dobrze co przed mikrofonem, a rysunkowe video oddaje klimat singla idealnie.

Album „N9NA” światło dzienne ujrzy 19 kwietnia, czyli już w najbliższy piątek! Na najnowszą pozycję w dyskografii naszego bohatera składać będzie się 22. świeżutkich kawałków (chociaż fani MC z Kansas z pewnością część z nich już słyszała), które w połowie Tech N9ne nagrał z zaproszonymi gośćmi. Najczęściej spośród tego grona uświadczymy Krizza Kaliko, czyli wieloletniego współpracownika Techa. A kto jeszcze pojawił się u boku gospodarza „N9NA” sprawdzicie na zamieszczonej poniżej trackliście tego wydawnictwa.  Treść jaką znajdziemy na„N9NA” sam autor określił natomiast jako bardziej introspektywną, skupiającą się na jego Tech N9Na. W przeciwieństwie do poprzedniego krążka pt. „Planet”, którego tematyka była bardziej uniwersalna.

Tech-N9ne-N9NA-album-cover

Tech N9Ne – N9NA

1. Le Horde (Intro)
2. Lord Of Weird
3. N9na
4. Hit The Ground Running (ft. JL & King ISO)
5. Like I Ain’t
6. Green Lit (ft. King ISO & Maez301)
7. Chuki Fever
8. F’n Do It (ft. JL & Futuristic)
9. Don’t Let Me Fall (ft. Krizz Kaliko)
10. You Line! (ft. Krizz Kaliko)
11. EDI’s
12. Rata (ft. Krizz Kaliko)
13. FTI 2.0
14. She Fell
15. Sink
16. H.O.B (ft. Nave Monjo)
17. Ion Memba (ft. C-Mob)
18. Active (ft. Krizz Kaliko)
19. EF U (Easier For You) (ft. Krizz Kaliko & Jelly Roll)
20. I Caught Crazy! (4EVER)
21. I’m Sorry (ft. Church Boii)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: