Tede & Sir Mich prezentują klip do „Guczi Sruczi Look”

Opublikowano: 01/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Stało się! Trzeci singiel z „Warszawa Hotël” nadchodzącego nowego albumu duetu Tede & Sir Mich bangla już w sieci. Ale jednak aby obejrzeć teledysk do numeru „Guczi Sruczi Look” wykonać należy jedną prostą czynność, o którą proszą nas TDF i Michu!

A chodzi o skomentowanie poniższego posta, czego efektem będzie otrzymanie przez nas wiadomości od ekipy Wielkiego Joł z linkiem do obejrzenia klipu.

 

Sam singiel „Guczi Sruczi Look” określony został jako idealne połączenie nowoczesnej formy muzycznej, o którą zadbał Sir Mich i bardzo konkretnej treści mocno stojącej w opozycji do hasła o zawieraniu „zerowego przekazu”. Wszystko to opatrzone obowiązkową dawką solidnego bragga w mamrotrapowym stylu daje mocny kawałek nie tylko dla fanów aktualnej twórczości Tede i Ekipy NWJ. – możemy wyczytać w opisie klipu.

A jeśli najzwyczajniej nie możecie się już doczekać obejrzenia rzeczonego klipu lub po prostu nie macie ochoty na zabawę z komentarzami, od razu odpalić możecie teledysk do „Guczi Sruczi Look”, za którego scenariusz oprócz Maćka Lipińskiego odpowiada sam Tede oraz Zgrywus, a który zrealizowany został przez ekipę ML Filmz.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: