Trening motywacyjny ze Snoop Doggiem

Opublikowano: 15/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

D-O-Double-Gizzle nie przerywa swojej passy w dostarczaniu nam nowej muzyki. Za pośrednictwem Twittera Snoop Dogg podzielił się z nami swoim nowym numerem „Motivation”, a jego wypuszczenie związane jest z akcją #BlackPantherChallenge, w którą on sam jest zamieszany.

Akcja związana jest z najnowszym filmem Marvel Studios pt. „Black Panther”, a jej ideą jest zebranie pieniędzy w celu posłania dzieciaków do kin, na ten film właśnie. Fabuła filmu krąży wokół postaci księcia T’Challa – czarnoskórego superbohatera mającego za zadanie uratować losy świata (tak w dużym skrócie). Nie dziwi więc, że Snoop przyłączył się do akcji rozpoczętej na Harlemie przez Frederick Josepha (www.gofundme.com/cause/black-panther-challenge) i chcę na ten film zabrać jak najwięcej afroamerykańskich, niezbyt zamożnych dzieciaków. Żeby,  jak tłumaczy, „poznali prawdziwego czarnoskórego bohatera”.

Akcja bardzo fajna. A jeśli towarzyszy temu nowa porcja muzyki, to robi się jeszcze fajniej. Numer „Motivation” nagrany został na produkcji Bena Billionsa, video natomiast zrealizowane zostało przez D.Bakera. Video bardzo odbiegające, z resztą, od standardowych klipów Snoop Dogga. Zamiast widząc go jak wypala kolejnego blunta w towarzystwie roznegliżowanych modelek, obserwujemy Doggfathera trzaskającego trening na siłowni… By jak mówi „motywować wszystkich”!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: