Tylko wielkie duety na nowym krążku EPMD!

Opublikowano: 03/10/2017
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W rapowym świecie praca w duecie to bardzo popularna forma współpracy artystów. Hiphopowych duetów można by wymieniać bez końca i nie będziemy tego robić. Te jedne z bardziej uznanych w latach 90. postanowił nam przypomnieć inny legendarny duet – Erick Sermon & Parish Smith. Wszystkim doskonale znani jako EPMD.

Erick Sermon i Parish Smith, po dziewięciu latach przerwy, zapowiedzieli powrót z nowym albumem. I to jakim! Najnowszy, ósmy krążek EPMD zapowiedziano jako „Dynamic Duos: Big Business”, a jego głównym konceptem są nagrania z innymi legendarnymi duetami właśnie! Gośćmi Parisha i Ericka mają być natomiast Salt-N-Pepa, Black Star, Mobb Deep, M.O.P. oraz Capone-N-Noreaga. A to nadal nie wszystko. EPMD mają zamiar bowiem zaprosić na „Dynamic Duos: Big Business” większą liczbę MC’s niż wyżej wymienieni.

Erick Sermon więcej o mającym ukazać się w wytwórni Roc Nation nowym krążku EPMD opowiedział w programie „Drink Champs”, którego gospodarzami są N.O.R.E. oraz DJ EFN, a który w całości sprawdzić możecie poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: