Westside Gunn i DJ Premier gościnnie u Brady’ego Watta

Opublikowano: 26/07/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Brady Watt nie wymaga szerszego przedstawienia. Utalentowany multiinstrumentalista, z dużym zorientowaniem na gitarę basową, a także beatmaker mający na koncie album producencki oraz gospodarz programu „Bass & Bars”. Właśnie ukazał się numer, w którym na beacie jego autorstwa pojawili się Westside Gunn i DJ Premier.

Brady Watt i DJ Premier współpracują razem nie od dziś. Basista wchodzi bowiem w skład założonego przez Preemo zespołu The Badder Band. Wspólnie wyprodukowali oni beat do numeru „The Narcissist”, a następnie do jego ujarzmienia, zaprosili Westside Gunna z obozu Griselda Records. Otrzymaliśmy zatem mix boom-bapowe sznytu by DJ Premier z organicznym graniem Brady’ego Watta połączonym z szorstkim rapem jednego z bardziej obecnie rozchwytywanych zawodników. To nie mogło się nie udać! Chociaż Watt początkowo miał zupełnie inne wyobrażenie o brzmieniu „The Narcissist”.

„Na początku chciałem, żeby był to joint bez perkusji (w stylu Griseldy), ale Preem uparł się, że umieści na nim bębny oraz klasyczny skrecz z wokalami nikogo innego jak Benny’ego the Butchera i Conway’a the Machine…”

Brady Watt

Numer, który wspólnie nagrali Brady Watt, Westside Gunn i DJ Premier zaprezentowano w dniu dzisiejszym wraz z teledyskiem. „The Narcissist” zobrazowano animowanym klipem, za którego stworzenie odpowiada Jim Warren.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: