Xzibit, B-Real & Demrick wracają z nowym wspólnym materiałem, mamy pierwszy singiel

Opublikowano: 24/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Serial Killers powracają! Xzibit, B-Real i Demrick opublikowali pierwszy singiel zwiastujący ich nowy, kolektywnie nagrany materiał. Numer zatytułowany został „Get Away With It”, i nic dodać, nic ująć, jest to niesamowita wręcz, wyprodukowana przez Nottza, petarda!

Album zatytułowany „Day Of The Dead” będzie trzecim już uderzeniem spod szyldu Serial Killers i czuć, że trio jest w formie! Xzibit, B-Real i Demrick sieknęli bardzo dobry numer, a duża w tym zasługa wspomnianego producenta z Norfolk. Beat do „Get Away With It” wręcz rozsadza głośniki, bębny łomocą jak należy, a dęciaki miło kojarzą się z bangerami, które niegdyś serwował nam X. Nasz apetyt na więcej ta porcja rapowego mięcha solidnie rozbudziła.

Czekać na szczęście za długo nie musimy, gdyż premiera „Day Of The Dead” zapowiedziana została na 31 października, a krążek ukaże się nakładem założonego jeszcze w latach 90-tych przez Xzibita labelu Open Bar Entertainment. Szczegóły tego wydawnictwa w postaci okładki i tracklisty znajdziecie poniżej.

Okładka albumu Serial Killers "Day Of The Dead"

Serial Killers – Day Of The Dead

1. (W)e (A)re (R)eady
2. Get Away With It
3. Day of the Dead
4. Ask About Me
5. Jalisco Medicine (feat. C-Kan)
6. Fruit Punch (feat. Brevi & James Savage)
7. Things Fall Apart

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: