Znamy szczegóły premiery „DA ELEMENTZ EP” od Grekka i KMC

Opublikowano: 11/08/2022
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Jeden z najciekawszych, oldschool’owych projektów z Poznania ukaże się lada chwila. Po dwóch singlach z klipami, Grekk i KMC zaprezentowali fizyczne wydanie swojego „DA ELEMENTZ EP” i zaprosili słuchaczy na spotkanie premierowe do zaprzyjaźnionej, poznańskiej pizzerii Olabogajakiedobre.

Jak już wiemy od dłuższego czasu, Grekk i KMC połączyli siły, nagrywając wspólny album. Przypomnijmy, że na „DA ELEMENTZ EP” obydwaj rapują, a dodatkowo wszystkie bity wyszły spod ręki Grekka. Na całość składa się 7 pozycji, wśród których gościnnie pojawią się Ryfa R i Gruby Józek z WCKPTR ze składu AprAxjA, gorzowski turntablist’a i nawijacz, NMBR, gdyński duet, Inicjatywa oraz wokalistki – Joy Salve i Aga Rye, z którą duet współpracował już przy okazji numeru, „Procrastination”. Równie ciekawie prezentuje się obsada gramofonów na „DA ELEMENTZ EP”. Scratch’e i cut’y dograli bowiem, wspomniany wcześniej, DJ Nambear oraz 2/3 kolektywu Needlework Scratch Crew, czyli DJ Ph i DJ ChedeRac.

Wczoraj na instastory Grekka pojawiło się zdjęcie fizycznego wydania albumu, a z kolei na swoim story, KMC zdradził, że premiera „DA ELEMENTZ EP” będzie miała miejsce za równy tydzień, w czwartek 18 sierpnia:

Premiera albumu odbędzie się w najlepszej poznańskiej pizzerii, Olabogajakiedobre, przy ulicy Kościuszki 27, gdzie od godziny 18:00 będzie można spotkać Grekka i KMC, zbić pionę, pogadać, kupić płytę i oczywiście zjeść pizzę, ukręconą przez Ziółka. Dołączajcie do wydarzenia żeby być na bieżąco.

Fizyczne wydanie albumu Grekka i KMC, „DA ELEMENTZ EP”, wciąż zamawiać można na daelementzep@gmail.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: