50 Cent, Dr. Dre i DJ Battlecat odpowiedzialni za nowy album Young Bucka

Opublikowano: 17/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Young Buck zapowiedział powrót z nowym solowym i długogrającym albumem! Bardziej jednak niż sam fakt, że światło dzienne ujrzy nowe solo członka G-Unit, cieszy nas skład jaki odpowiedzialny jest za powstawanie tego materiału. 

Gdyż, jeśli krążek w całości produkuje DJ Battlecat, a jego producentami wykonawczymi są Dr. Dre i 50 Cent, to obok takiego wydawnictwa obojętnie przejść nie możemy. A spodziewać możemy się po tym materiale dosłownie wszystkiego. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę sam Young Buck swoje czwarte LP w karierze nazywając „Unexpected”.

Pierwszą zapowiedź zbliżającego się krążka otrzymaliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego miesiąca w postaci singla „Can’t Lose”, w którym Young Buckowi towarzyszy wokalistka Twanee.

Jednak dopiero opublikowane przed dwoma dniami na instagramowym koncie DJ’a Battlecata video zdradzające z kim Buck współpracuje nad swoim nowym albumie zwróciło uwagę większości na zbliżający się materiał.

https://www.instagram.com/p/Bhki6EAhdmE/?taken-by=djbattlecat

W dniu dzisiejszym natomiast, również na Instagramie kalifornijskiego producenta i dj’a, pojawił się kolejny filmik ze studia. Tym razem zdradzający nam wspomniany tytuł nowego solowego LP Young Bucka, które wiemy już, że zatytułowane zostało „Unexpected”.

Pozostaje nam czekać na podanie daty premiery, upublicznienie tracklisty i video single, które również wiemy już, że są realizowane. A póki co, ostatnim solowym pełnoprawnym albumem załoganta G-Unit (nie liczymy mixtape’ów i epek) jest krążek „The Rehab” z 2010 roku. Ostatnim natomiast, w ogóle, materiałem od Young Bucka jest epka „10 Street Commandments”, którą raper z Nashville wypuścił w zeszłym roku po wyjściu z więzienia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: