Ponad 50 raperów, w tym Polak, w nowym singlu A-F-R-O

Opublikowano: 30/12/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Cykl „A-F-R-O & Friends: Got next?” nabiera tempa. Drugi posse-cut z serii wylądował dziś w sieci i znalazło się na nim łącznie aż 60 raperów. Co ciekawe, w „A-F-R-O & Friends: POSSE PART 2” znalazł się polski akcent w postaci zwrotki naszego redakcyjnego kolegi KMC.

A-F-R-O wypuścił dziś drugą część posse-cut’u „A-F-R-O & Friends: Got next?”. W ramach serii zapoczątkowanej przed kilkoma miesiącami serii, producent i MC z LA, zaprasza zaprzyjaźnionych raperów do zarapowania na swoim bicie. Pierwsza część skupiła 35 MC’s. Tym razem A-F-R-O poszedł jeszcze grubiej. W „A-F-R-O & Friends: POSSE PART 2” pojawiło się bowiem aż 60 raperów. Fro przygotował specjalnie dla nich bit oparty na samplu z Jamesa Bonda. Przy okazji zapowiadając także swój nowy, solowy materiał. Mające ukazać się 26 stycznia EP „New Colonel In Town”.

Ciekawostką jest, że wśród nawijających tym razem pojawił się polski akcent. Mowa tu o naszym redakcyjnym koledze KMC, który dograł do numeru swoje wersy. Warto również zwrócić uwagę na grono w jakim pojawił się współautor ubiegłorocznego „DA ELEMENTZ EP”. W „A-F-R-O & Friends: Got next?” usłyszymy, m.in, Rakaa Iriscience z Dilated Peoples, podopiecznego Taliba Kweli NIKO IS, weterana Big Twinsa, Reksa czy też iNTeLL’a, czyli syn U-Goda z Wu-Tang Clanu. Inną ciekawostką jest to, że w nowym singlu A-F-R-O rapuje jeszcze jeden KMC. Pochodzący jednak z Colorado Springs.

(Fot. główna – kadry z video A-F-R-O & Friends: POSSE PART 2)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: