donGURALesko z pierwszym klipem po premierze „STROMO”

donGURALesko - oficjalne foto

Niespełna miesiąc po premierze swojego najnowszego albumu „STROMO”, donGURALesko prezentuje nowy, promujący go klip. 7 już obrazek z płyty powstał do numeru „PANAMERYK”, wyprodukowanego przez TASTYdope i gościnnym udziałem DJ’a Falcon1 na gramofonach.

„STROMO”, czyli najnowszy album donGURALesko, jest z nami od 22 maja. Wcześniej zwiastowały go klipy do numerów „Radio 1000”, „Blaski i cienie rapu”, „Wszystko co mam to hip-hop”, „PANATO”, „Niebo jest pułapem” oraz „Zbyt”. Dziś w sieci pojawił się pierwszy klip, promujący najnowszy projekt DGE po jego premierze. Obrazek powstał do numeru „PANAMERYK”. Bit do kawałka stworzył TASTYdope, czyli współautor świetnego albumu „YHY” nagranego z Bartkiem KOKO. Cuty z kolei dograł jedyny i niepowtarzalny DJ Falcon1.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE