Dostaliśmy już 2 single z Xzibitem, w tym 1 również z Ice-T. Kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty D12 przynosi nam równie mocną kooperację. W najnowszym singlu zwiastującym „D12 Forever Vol. 1” u boku ekipy z Detroit zarapował reprezentant Staten Island, Method Man of Wu-Tang Clan.
Już za 2 dni premiery doczeka się pierwszy od ponad 20 lat album D12. „D12 Forever Vol. 1”, bo taki tytuł ów materiał będzie nosić, napędzane jest co prawda wspólnymi siłami Kunivy i Swifty’ego McVay’a, jednak brak reszty członków Dirty Dozen w dotychczasowych singlach wynagradzają bardzo mocne featuringi. Najpierw bowiem w „Tear It Down” usłyszeliśmy jednego z największych asów Kaliforni, Xzibita, by w drugim singlu z „D12 Forever Vol. 1” usłyszeć go ponownie, ale tym razem w ekskluzywnym towarzystwie samego Ice-T. Najnowszy zwiastun materiału przynosi nam współpracę z jednym z najważniejszych raperów w historii. Mowa o współtwórcy legendarnego Wu-Tang Clanu, Method Manie. Dynamiczne, utrzymane w rockowym brzmieniu „Tenderism” ukazało się w ubiegłą niedzielę.
(Fot. główna -źródło: https://www.instagram.com/d12/)















