A-F-R-O publikuje tracki nagrane w wieku 15 lat

Opublikowano: 11/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zastanawia Was czasem jak rapowali niektórzy raperzy, kiedy byli młodziakami? A-F-R-O dał nam możliwość sprawdzenia, jak radził sobie za mikrofonem ponad dekadę temu. MC z Los Angeles pozbierał niepublikowane tracki z tamtego okresu i złożył z nich album.

Z artystami czasem jest tak, że są talenciakami i od razu są świetni w tym co robią, a czasem są rzemieślnikami i potrzebują czasu, żeby wyrobić swój warsztat. Mówi się też jednak, że sam talent nie wystarczy i trzeba poprzeć go ciężką pracą. Zastanawialiście się kiedyś, kto na rapowej scenie urodził się z mikrofonem w dłoni, a kto musiał zedrzeć gardło do krwi, żeby być MC? Najłatwiej byłoby to sprawdzić, słuchając najstarszych nagrań danego rapera. Wtedy moglibyśmy porównać z jakiego poziomu startował, a na jakim znalazł się ostatecznie.

Możliwość taka pojawiła się kilka dni temu w kontekście A-F-R-O. MC i producent z Los Angeles odgrzebał bowiem swoje stare numery z czasów, kiedy miał zaledwie 15 lat. Fro zremasterował je i spiął w nieco ponad 20-minutowy projekt, zatytułowany „15”. Słuchając 11 tracków, które znalazły się na albumie, z całą pewnością możemy powiedzieć, że A-F-R-O to urodzony MC. Zdecydowane idzie też jednak usłyszeć, że swój talent rozwijał i, jak sugeruje jego ksywka, wszystkie flow są w jego zasięgu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: