A Tede dalej będzie tańczył…

Opublikowano: 16/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przyznam, wydane w tym roku „Disco Noir” stanowiące kolejną propozycję duetu Tede & Sir Mich jest pierwszym albumem TDF’a, którego nie byłem w stanie przesłuchać do końca. Jest to rzecz gustu, a do mnie zwyczajnie rap utrzymany w klimacie wschodnioeuropejskiego disco zwyczajnie nie przemawia. Uważam również, że Michu zbyt skumplował się z muzykami zespołu Kombi, a inspiracja twórczością Skawińskiego i spółki sięgnęła zbyt daleko.

Fanom Jacka i Michała wydany w czerwcu album „Disco Noir” do gustu jednak przypadł i tydzień po premierze wydawnictwo uplasowało się na 1. miejscu OLiS. W następnych tygodniach sprzedaż najnowszego efektu działań duetu Tede & Sir Mich zaliczyła znaczny pik w dół, by z początkiem sierpnia wypaść poza listę 50. najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Zatem złota ni platyny raczej z tego za szybko nie będzie.

Bez względu jednak na powyższe, machina promocyjna „Disco Noir” działa dalej, a TDF i Michu zaprezentowali właśnie kolejny teledysk z tego krążka. Klip nakręcony został do numeru „Ja będę tańczył”. Samo video jest całkiem miłe dla oka. Zmontowane zostało z ujęć nakręconych podczas wakacyjnych wojaży ekipy NWJ i w dużej mierze zawarte zostały w nim migawki z koncertów Tedego i ekipy oraz imprez towarzyszącym tym wydarzeniom, których tak bardzo w tym feralnym roku brakuje.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: