Ras, a dobrze?! Czy 1/2 duetu Rasmentalism kończy z rapem?

Opublikowano: 16/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czy Ras kończy przygodę z rapowaniem? Wszystko wskazuje na to, że tak! Przed kilkudziesięcioma minutami w sieci pojawił się singiel debiutującego obecnie Tony’ego Yoru, w której rapujący współtwórca duetu Rasmentalism udzielił się gościnnie, a nagraną zwrotkę określił jako jedną ze swoich ostatnich!

Przyznam, nie cieszy zastany stan rzeczy. Zwłaszcza, że po cichu miałem nadzieję, że pięciu legalnie wydanych albumach z Mentem XXL być może w końcu dane będzie nam usłyszeć w pełni solowy materiał Arka Sitarza. Tak się jednak najprawdopodobniej nie stanie, a świadczą o tym słowa samego Rasa przekazane za pośrednictwem konta na Instagramie: „Tak się złożyło, ze jedna z ostatnich zwrotek w mojej przygodzie z rapowaniem wylądowała u debiutującego w tym roku Tony Yoru. Sprawdzajcie!”. Do Prima Aprilis jeszcze trochę zostało. Żartu powyższe słowa raczej zatem niestety nie stanowią. I wcale nie jest nam przez to do żartu!

Ras-z-duetu-Rasmentalism-kończy-z-rapowaniem

Z nietuzinkowego poczucia humoru słynie jednak sam Pan Arkadiusz. Istnieje zatem minimalna szansa, że występ w singlu „Raj” Tony’ego Yoru nie będzie jednak jednym z ostatnich w wykonaniu Rasa, a powyższe jest jedynie sposobem na ściągnięcie uwagi środowiska w stronę rozkręcającego właśnie swoją karierę Wrocławianina. Numer „Raj”, który sprawdzić możecie poniżej zapowiada „Zorze” czyli debiutancki, osadzony w klimatach alternatywy i R’n’B projekt Tony’ego, Na krążku oprócz współtwórcy Rasmentalismu gościnnie pojawili się także Bonson i Gedz, a premiera zaplanowana została na 15-go stycznia.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: