A Ty przeżyłeś już „The Live Experience” z Coast Contra?

Opublikowano: 07/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Coast Contra znów o sobie przypominają. Tym razem czteroosobowy skład zsyntezował swoje najlepsze numery. Niemalże dziesięciominutowe wideo „The Live Experience” to pieczołowicie przygotowane show z rapem i choreografią.

Chłopaki z Coast Contra nie rozpieszczają fanów, jeśli chodzi o częstotliwość publikowania nowych materiałów. Ale może to i dobrze. Im bardziej przecież jesteśmy głodni stylu czterech ziomali zza Oceanu, tym lepiej smakuje, kiedy już wjeżdża nowe nagranie. Tym bardziej, że Coast Contra nie idą po najmniejszej linii oporu, przygotowując materiały dla swoich fanów.

Potwierdzeniem na to jest „The Live Experience”, które pojawiło się w sieci 1 maja. Ras Taj Austin, Rio Loz oraz Eric Jamal postanowili zsyntezować swoje najlepsze zwrotki w jeden, niemalże dziesięciominutowy set z live bandem. Podobnie jak w przypadku „Red Bull Spiral Freestyle”, Coast Contra dali nam istne show, od którego nie można oderwać wzroku. Ich linijki, osadzone w pieczołowicie przygotowanej choreografii, stworzyły robiącą niezwykłe wrażenie całość.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: