Hedora powraca, by ukazać ten „Obłęd”

Opublikowano: 07/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hedora powraca z drugim albumem. Zanim jednak „Fatalny Konstrukt” ukaże się w pełni, Prykson Fisk i Ńemy prezentują „Obłęd”. Mocny, zarówno pod względem treści jak i brzmienia, drugi singiel zwiastujący następcę płyty „Eighty seven”.

Prykson Fisk i Ńemy powrót Hedory zapowiedzieli w połowie marca singlem „Szlag”. Przed kilkoma dniami natomiast w sieci pojawił się „Obłęd”. Drugi zwiastun nadchodzącego, długogrającego albumu „Fatalny Konstrukt”. Szczegółów samej płyty na tą chwilę nie ujawniono, singlowy „Obłęd” świadczy jednak o tym, że Hedora w 2024 uderzy jeszcze mocniej niż na „Eighty seven” sprzed dwóch lat. Treść jest tutaj mroczna i dobitna, a jedynym minusem jest, że opisuje teraźniejszość. Słuchanie Hedory nie jest bowiem łatwe, z pewnością jednak skłania do przemyśleń. Pomaga w tym hipnotyczny bit Ńemyego, jak i video, które zmontował Prykson Fisk.

„Świat na odwrót. To, co zobaczysz i usłyszysz zostanie użyte przeciwko Tobie. Nie wnikaj, to bezdyskusyjnie niezaprzeczalne i potwierdzone przez 99% ekspertów”.

(Fot. główna – autor: Alan Kurc)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: