Action Bronson i jego najlepszy klip jaki powstał!

Opublikowano: 28/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Przynajmniej tak o swoim najnowszym teledysku Bam Bam, który na swoim Instagramie klip do numeru “The Chairman’s Intent” podpisał jako “THE BEST VIDEO EVER MADE”. Nie będziemy analizować czy faktycznie tak jest, gdyż jest to rzecz tak szalona, że nie ma większego sensu szerzej jej opisywać. Po prostu, sprawdźcie to sami!

Stworzony przez Action Bronsona oraz Rika Cordero teledysk poniekąd uznać można  za hołd dla kina akcji lat 70. oraz filmów Kung-Fu. Poniekąd, gdyż grubo absurdalne poczucie humoru Mr. Baklavy czyni z klipu do “The Chairman’s Intent”  bardziej zabawną parodię niż teledysk, i to o dużej sile oddziaływania na nasz ośrodek śmiechu. Nie będziemy więc psuć Wam zabawy opisywaniem co tam się dzieję, przekonajcie się sami.

Beat do “The Chairman’s Intent”  dostarczył Harry Fraud  i wraz z klipem numer ten zwiastuje zapowiedziany na 25 sierpnia czwarty długogrający album Action Bronsona „Blue Chips 7000”. Krążek ten nabyć możecie również w wersji limitowanej za jedyne 5000 dolarów, w ramach których nabywacie również możliwość udania się na intymną kolację z Action Bronsonem w prywatnej przestrzeni w NY! Ktoś chętny?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: