Action Bronson gościnnie u Alchemista, czyli mamy „Vertigo”

Opublikowano: 02/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Vertigo” to tytuł numeru, który wspólnie nagrali The Alchemist i Action Bronson z myślą o „Flying High 2”. Mającym ukazać się już jutro nowym albumie Uncle Al’a, na którym producent, w towarzystwie zaproszonych gości, chwyta także za mikrofon.

The Alchemist w piątek 3 listopada, czyli już za kilka godzin zaprezentuje kolejny album w tym roku. Tym razem będzie to kontynuacja solowego, choć nie zrealizowanego w pojedynkę, projektu „Flying High”, którego pierwszą część otrzymaliśmy w czerwcu. Uncle Al wydawnictwo „Flying High 2” zapowiedział natomiast przed tygodniem, w dniu swoich urodzin. Prezentując nagrany całkowicie solowo „Nothing Is Freestyle”. Numer ten jednak nie znajdzie się na mającym ukazać się jutro mini albumie Mudfoota. Zamiast tego znajdziemy pięć innych wraz z ich wersjami instrumentalnymi. Jednym z nich jest „Vertigo”. Nagrany z udziałem Action Bronsona i właśnie udostępniony wraz z teledyskiem, za którego reżyserią stoi Sean Kelly.

„Vertigo” z Action Bronsonem to jeden z czterech numerów na „Flying High 2”, które The Alchemist nagrał z udziałem zaproszonego gościa. A oprócz Bambambaklavy na najnowszy album z logo ALC na okładce dograli się także Conway the Machine, Curren$y oraz Oh No. W numerze zatytułowanym „Royal Hand” po ośmiu latach wraca zatem Gangrene. Premiera „Flying High 2” już jutro, a pełną tracklistę nowego wydawnictwa Alchemista znajdziecie pod okładką płyty.

Okładka albumu The Alchemist - Flying High 2

The Alchemist – Flying High 2

  1. Turkish Link
  2. Phil Drummond (ft. Conway the Machine)
  3. Vertigo (ft. Action Bronson)
  4. Royal Hand (ft. Gangrene)
  5. Paint Different (ft. Curren$y)
  6. Turkish Link (Instrumental)
  7. Phil Drummond (Instrumental)
  8. Vertigo (Instrumental)
  9. Royal Hand (Instrumental)
  10. Paint Different (Instrumental)

(Fot. główna – kadr z video „Vertigo”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: