„Aha”, mamy nowy singiel od Bonsona

Opublikowano: 05/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią, w dniu dzisiejszym do sieci trafił świeżutki singiel Bonsona zwiastujący wyczekiwany album „Królu Złoty”. Przy okazji ujawniona została tracklista wydawnictwa, które 27-go marca ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Opublikowany w dniu dzisiejszym numer to wyprodukowany AWGS kawałek zatytułowany „Aha”, jeden z trzynastu (wliczając dwa bonus tracki) jakich uświadczymy na płycie, której premierę Bons zaplanował w swoje urodziny. Pozostałe beaty na krążek „Królu Złoty” dostarczyli tacy producenci jak: ClearMind, SoulPete, Razmes, Pelo, Barto’cut12 i Carter. Pełna tracklistę najnowszego solowego albumu Bonsona znajdziecie poniżej.

Wyjaśnienie tytułu nadchodzącego solo Damiana dostarcza nam oficjalny opis wydawnictwa: „Złoty Król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi złotem płaci”, ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje?” Przekonamy się 27-go marca, a póki co, „Króla Złotego” w przedsprzedaży znajdziecie na https://bonson.store/bonson.

Bonson-Królu-Złoty-okładka

Bonson -Królu Złoty

1. Najlepsze Rzeczy prod. ClearMind
2. Nikt Tu prod. AWGS
3. Zepsuty Ludzik prod. AWGS
4. Szminka Na Szkle prod. SoulPete
5. Bracie Mój prod. Ramzes
6. Mama Tried Her Best prod. AWGS
7. Mała Lady Punk prod. Ramzes
8. Złap Mnie prod. Pelo
9. Vibe Killer prod. Barto’cut12
10. Aha prod. AWGS
11. Noc Polarna prod. Pelo
Bonus Tracks
1. Hit The Road prod. Ramzes
2. (Nie) Najlepszy prod. Carter

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: