Alfred opowiada jak przebiega jego „Droga ciernista”

Opublikowano: 24/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Legenda poznańskiej sceny, Alfred, postanowił opowiedzieć swoją historię w najnowszym numerze z projektu z S!. Drugi singiel z płyty „Powinność” opatrzony został fabularyzowanym klipem.

Jeśli jesteś z Poznania to z pewnością powinieneś wiedzieć, kim jest Alfred. Właściciel największej w Polsce kolekcji sprzętu DJ’skiego, skarbnica wiedzy o czarnej muzyce, raper, freestyle’owiec, DJ i wieloletni pracownik legendarnego Dobrego Adresu – hip-hop shop’u, w którym odbywały się jedne z pierwszych bitew wolnostylowych w Poznaniu. Nie dziwi więc, że był on jednym z ekspertów, wypowiadających się w tekście Jakuba Sommerfelda odnośnie historii poznańskiego freestyle’u.

Od jakiegoś czasu Alfred znów uaktywnił się rapowo. Wspólnie z S! przygotowują materiał, zatytułowany „Powinność”. Jego pierwszą zapowiedź, w postaci tytułowego singla ze scratch’ami DJ’a Nambear’a, otrzymaliśmy w lutym tego roku. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się drugi numer, promujący płytę. Mowa tu o kawałku „Droga ciernista”, który jest opowieścią Alfreda o jego krętej i niełatwej drodze życiowej. W numerze rapuje też S!, pomagając swojemu druhowi ze składu uzupełnić tę osobistą historię.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: