Almost Famous nowy album wydadzą w Def Jam Poland?

Opublikowano: 06/01/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Znaku interpunkcyjnego na końcu tytułu mogłoby nie być lub równie dobrze, mógłby znaleźć się tam wykrzyknik. Pewni bowiem jesteśmy, że drugi wspólny album Bonson, Laikike1 i Soulpete, czyli cenionyn zespół Almost Famous, wydadzą w Def Jam Recordings Poland!

Te cudowne informacje, chociaż w nie dosłownie, przekazano, jakżeby inaczej, w Święto Trzech Króli! Na tablicy polskiego oddziału legendarnej wytwórni Dej Jam Recordings pojawiła się w dniu dzisiejszym grafika, która fanom Almost Famous wyjaśnia praktycznie wszystko. Na wydawniczym horyzoncie pojawiło się AF2!

Powyższy napis stanowi aż nazbyt oczywiste nawiązanie do okładki pierwszego wspólnego albumu Bonsona, Laika i Soulpete’a, który ukazał się w lutym 2017 roku. Ta z kolei nawiązuje do coveru płyty The Black Keys, z której Pete zaczerpnął sample na AF, ale to już inna historia. Druga odsłona projektu Almost Famous jest natomiast wydawnictwem przez wielu bardzo wyczekiwanym. Dzisiejsze info ze strony Dej Jam Recordings Poland jest zatem co najmniej elektryzujące!

Almost-Famous-AF1-okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: