„Hotel Maffija: Ja pamiętam tak” – dokument z SBM Label

Opublikowano: 06/01/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Niespodzianka z SBM Label! Na YouTube pojawiła się dokumentalna produkcja „Hotel Maffija: Ja pamiętam tak” poświęcona pierwszemu w historii wyjazdowi wszystkich reprezentantów SB Maffija, w trakcie którego powstał m.in. album „Hotel Maffija”.

W trwającym 45 minut dokumencie wystąpili wszyscy uczestnicy projektu „Hotel Maffija”, czyli Solar, Białas, Beteo, Bedoes, Mata, White 2115, Jan-rapowanie, Adi Nowak, Paweł Kacperczyk, Maciek Kacperczyk, Moli, Lanek, DJ Johny, Janusz Walczuk, Magda Dubrawska, Kacper Szymański, Piotrek Zawadzki oraz Jarosław Kosyra, który odpowiada za scenariusz i reżyserię filmu „Hotel Maffija: Ja pamiętam tak”.

Dokumentalna produkcja spod szyldu SBM Label w całości dostępna jest już na youtube’owym kanale wytwórni. W mediach społecznościowych Maffiji natomiast zamieszczone zostało wprowadzenie do filmu: „W minionym roku zaprezentowaliśmy wam najwięcej albumów w naszej dotychczasowej historii. Dziś chcielibyśmy cofnąć się w czasie do projektu, który był naprawdę wyjątkowy, bo w całości powstał na waszych oczach. Hotel Maffija był niesamowitym przedsięwzięciem, które jeszcze bardziej zjednoczyło naszych artystów i słuchaczy. W ciągu zaledwie 6 dni byliście świadkami powstania pełnoprawnego albumu; na bieżąco publikowaliśmy utwory oraz vlogi, w których mogliście zobaczyć cały proces twórczy, zaczynając od pomysłu na kawałek, przez wybór bitu, aż po miks i mastering. Stworzyliśmy też okładkę i mimo ograniczonego czasu udało nam się nakręcić aż 4 teledyski! Każdy z uczestników po powrocie spojrzał na ten projekt z innej perspektywy, a także miał własne przemyślenia na temat pierwszego w historii wspólnego wyjazdu Maffijczyków. Zebraliśmy je wszystkie w specjalnym filmie, który zabierze was w sentymentalną podróż za kulisy wyjazdu do Kamienia, przedstawi mnóstwo nowych faktów i ciekawostek, a także odpowie na pytanie o to, czego możemy spodziewać się w przyszłości. Usiądźcie wygodnie i zaczynamy, przed wami “Hotel Maffija: Ja pamiętam tak”!”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: