APP: Sensi & DJ Kebs – pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał

Opublikowano: 15/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

APP to klasycznie hiphopowy duet raper – Sensi i producent – DJ Kebs. Ich współpraca rozpoczęła się w 2o13 roku, a jej pierwszym efektem była wydana dwa lata później w Asfalcie epka „APP1EP”. Teraz przyszedł czas na pierwszy długogrający materiał od duetu APP: Sensi & DJ Kebs!

Album zatytułowany został „Nie zapomnij nakarmić psa” i na sklepowe półki, nakładem już Prosto Label, trafi 13 kwietnia! Krążek zawierać będzie 14 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Za warstwę muzyczną odpowiada DJ Kebs, a za teksty i rap znany m.in. z ekipy Hurragun oraz współrpacy z O.S.T.R-em i DJ Epromem – Sensi.

Przed kilkoma dniami natomiast otrzymaliśmy pierwszy singiel zapowiadający album „Nie zapomnij nakarmić psa”. Jest to numer pt. „Wielkie rzeczy” z klipem, za którego produkcję odpowiada The Nev Level.

Na albumie „Nie zapomnij nakarmić psa” przez Wydawcę określanego jako ’materiał uniwersalny, na którym każdy może odnaleźć część siebie’ znajdziemy również gościnne występy Hadesa, znanego ze współpracy z Pokahontaz Tymka oraz 22 letniej jazzowej wokalistki Agaty Kapalskiej. Poniżej prezentujemy okładkę wydawnictwa wraz z jego pełną tracklistą.
Premiera krążka duetu APP: Sensi & DJ Kebs już 13 kwietnia!

APP: Sensi & DJ Kebs – Nie zapomnij nakarmić psa

01. Intro
02. Wielkie Rzeczy
03. #KRZYSZTOFMAJCHRZAK feat. Tymek
04. Nie zapomnij nakarmić psa
05. Dobro walczy ze złem
06. Idealny
07. Młodzi poeci
08. Greenbox
09. Moc
10. Inny
11. Brix feat. Hades, Agata Kapalska
12. Krótki kod
13. On mówił mi
14. Outro

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: