AprAxjA zaprasza na „Nagą Wyspę”

Opublikowano: 13/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już od dłuższego czasu, jeśli nadarza się okazja, sygnalizujemy Wam istnienie duetu AprAxjA. Pochodzący z Ciechocinka, a obecnie tworzący i mieszkający w Poznaniu odpowiedzialny za warstwę tekstową PTR oraz dbający o brzmienie A2d+M właśnie wypuścili nowy materiał. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do sprawdzenia co czeka na nas na „Nagiej Wyspie”.

A czeka nas wiele, gdyż „Naga Wyspa” w rozumieniu duetu AprAxja to niegłupie teksty i dobrze brzmiąca muzyka. Konkretniej czego możemy spodziewać się po najnowszej produkcji PTR’a i A2d+M mówi nam oficjalny opis albumu: „Naga Wyspa” to historia chaosu zawieszona pomiędzy wielkomiejską geometrią a prowincjonalną przestrzenią. Reportażowy rap podany na klasycznych bitach w towarzystwie niemych obserwatorów. Kerouac spotyka się ze Stasiukiem, jazz miesza z muzyką filmową, a Poznań spogląda w stronę Wilna. Album jest niejako kontynuacją narracji rozpoczętej w 2016 roku na płycie „Części wspólne”. Tym razem jednak nostalgiczny ton czasów dzieciństwa zastąpiony został relacją z perspektywy trzydziestolatka”. Zapraszamy Was więc ponownie do podróży na „Nagą Wyspę”, zwłaszcza, że płyta dostępna jest na wyciągnięcie ręki we wszystkich serwisach streamingowych i daleko ruszać się nie musicie. A warto! Jeśli jednak chcielibyście album AprAxji posiadać również w wersji fizycznej to już musicie wysłać maila na adres apraxja@gmail.com.

Równolegle z udostępnieniem „Nagiej Wyspy” dla słuchaczy w sieci pojawił się również kolejny klip promujący ten album. Jest to video zrealizowane do tytułowego numeru z krążka, za którego realizację odpowiada notnutvideos. Zachęcamy po raz trzeci!

 

AprAxjA-Naga-Wyspa-okładka

AprAxjA – Naga Wyspa

1. Siąpi I Wieje
2. Ołów
3. Nie Biorę Kluczy
4. Niebo Nad Mariborem
5. Rap Po Godzinach
6. Ławka Na Starym Mieście
7. Popioły
8. Geometryzancja
9. Rybitwy
10. Mgła
11. Poranek
12. Wilenka
13. Widokówki
14. Byliśmy Już W Paru Muzeach
15. To Nie Jest Śmieszne
16. ?!
17. Balkony
18. Meblościanka
19. Pogwizdywanie Obwodnic
20. Cisza Przed Burzą
21. Naga Wyspa
22. Pijany Poeta

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: