“Atmosphere” – pierwszy singiel z płyty Profesora Smoka i Kazeta + preorder albumu!

Opublikowano: 14/05/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Profesor Smok od zawsze był w Poznaniu jednym z tych nielicznych podziemnych raperów, o których mówiło się, że kiedyś wbiją się na główną scenę i mocno na niej namieszają. Wydaje się, że ten moment nadszedł. Po długiej, niezależnej drodze i wykuwaniu swojego charakterystycznego stylu Poznaniak zaliczył krótką przygodę pod szyldem RPS Enterteyment. “Wychodzę Cz. 1 MIXTAPE” udostępniony z kanału RPS’u był jednak jego jedynym materiałem sygnowanym przez wytwórnię Peji. W lutym bieżącego roku Profesor Smok oficjalnie przywitał się z fanami swojego nowego label’u kawałkiem “P!#$@&^*ny Smok” i wraz z Kazetem, z którym stworzył duet rapersko-producencki dołączył do Brain Dead Familia.

Wczoraj do sieci trafił pierwszy singiel z ich debiutanckiej płyty w barwach BDF“Teatr 2.0”. “Atmosphere” to bardzo osobisty utwór odnoszący się do ciężkich i bolesnych doświadczeń życiowych. Smok nie zawodzi jednak fanów, którzy znają jego wcześniejszą twórczość i nadal w nawet najbardziej ponurą treść wrzuca szczyptę ironii i czarnego humoru. Warto też wspomnieć o solidnej technice i wielokrotnych rymach, na które Poznaniak zawsze kładł duży nacisk. Teledysk autorstwa A1V.pl idealnie dopełnia całość przewrotnie zestawiając niezbyt kolorową treść kawałka z cukierkowym różem i fioletem przewijającym się przez klip.

Premiera najnowszego albumu Profesora Smoka i Kazeta zaplanowana jest na 31.05.2019. Z ujawnionej tracklisty wiemy już, ze gościnnie na albumie usłyszymy Adama Ogrodnego, Knapsa oraz BJN’a.
Preorder “Teatru 2.0” jest już dostępny. Dla pierwszych 150 osób, które złożą zamówienie, do preorderu dołączona zostanie gratisowo płyta Profesora Smoka “Teatr Złego Boga”.

PREORDER: http://bit.ly/teatr-2-0-preorder

OKŁADKA:

Tracklista “TEATR 2.0”:
1. Hejka rapowe świry
2. Miras
3. Wszyscy tak mówią feat. Adam Ogrodny
4. Nadeszło Ego feat. Knaps
5. Kurczak z Rożna feat. BJN
6. Bolączka 2 (Hipokryta Roku)
7. Polsat po 24tej
8. Młody Arnold
9. Love me Tinder
10. Lusterko
11. Atmosphere
12. Teart 2.0

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: