B-Real nagrywa nowy album na beatach Scotta Storcha

Opublikowano: 14/08/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dzieję się w ekipie z South Gate! W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzał krążek Soul Assassins, już we wrześniu otrzymać mamy nowy album Cypress Hill, a B-Real właśnie ogłosił, że pracuje obecnie nad nowym solowym materiałem. Za jego produkcję odpowiada Scott Storch!

Szykuje się nam więc całkiem obiecujące, iście kalifornijskie wydawnictwo! Dr. Greenthumb o tym, że pracuje razem w studio z multiplatynowym beatmaker nad swoją nową solówką pucnął się podczas wywiadu dla magazynu HipHopDX: „I’m currently working on a solo album with Scott Storch right now. We’re almost done with that. Definitely excited about that one”. I pięknie! Nie dość, że panowie współpracują razem, to jeszcze są na ukończeniu tych prac! Na ten moment nie poznaliśmy więcej informacji o następcy krążka „Smoke & Mirrors” z 2009 roku ale i tak już zacieramy ręce na nową solówkę Louisa Freese.

A póki co, solowe wydawnictwa B-Reala zamyka mixtape „The Prescription”. Wypuszczone pod aliasem Dr. Greenthumb darmowe wydawnictwo swoją premierę miało w 2015 roku, a teraz ponownie trafiło do serwisów streamingowych. Aha, w przygotowaniu jest również nowa płyta Prophets of Rage!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: