Bartek Koko dostał „Wilczy bilet”

Opublikowano: 20/12/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Batek Koko prezentuje numer, „Wilczy bilet”, w którym oddaje hołd kulturze hip-hop. Reprezentant Fillomatic dedykuje go wszystkim oldshool’owym zajawkowiczom, a zwłaszcza zmarłemu na początku tego roku, lubelskiemu MC, Adode.

Kolejny, mocny, oldschool’owy cios uderzył w nasze uszy prosto z Mszany Dolnej. W numerze, „Wilczy bilet”, Bartek Koko oddaje hołd kulturze hip-hop, wspominając jak ogromny wpływ miała ona na niego i jego życie. Na swoim profilu Facebook’owym, reprezentant Fillomatic zamieścił drobną dedykację:

„Dla wszystkich was, zajawkowiczów, dłubaczy, słuchaczy, wypluwaczy, drapaczy i wszelkiej maści zwichrowańców co wam hip-hop namieszał w cv.”

„Wilczy bilet” ma też inną, szczególną dedykację. Bartek Koko chciał tym numerem upamiętnić Adode – legendę lubelskiej sceny, którego pierwsze nagrywki sięgały połowy lat ’90. Adode odszedł w styczniu tego roku. Jednym z jego najbliższych przyjaciół był producent, Zetena, więc nic dziwnego, że to właśnie on wyprodukował bit do numeru, „Wilczy bilet”. Całość cut’ami okrasił DJ CUTAHEAD, a w klipie wykorzystane zostały archiwalne ujęcia z Adode, których użyczyli jego przyjaciele.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: