Bartek Koko i Siódmy odpalają „Stare Hondy”

Opublikowano: 23/11/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dopiero co w ubiegłym miesiącu otrzymaliśmy album Fillomatic, na którym usłyszeliśmy Bartka Koko wraz z resztą składu, a już na horyzoncie jest kolejny projekt z udziałem podziemnego rapera. Tym razem chodzi o solową epkę, „Wszędzie widzę szlugi”, na bitach Siódmego. Pierwszy singiel do numeru, „Stare Hondy”, jest już w sieci.

W październiku mieliśmy sporo okazji żeby posłuchać rapu Bartka Koko. Raper bowiem, poza byciem częścią składu Ententa, jest również częścią składu Fillomatic, który w ubiegłym miesiącu wypuścił swoją pierwszą i mamy nadzieję, że nie ostatnią płytę. Sam fakt pracy nad albumem razem ze składem i późniejszej jego promocji, nie szkodził jednak temu żeby Koko pracował także nad swoim solo. A skoro nie szkodził, to raper owe solo przygotował.

Najnowszy album Bartka Koko to EP, zatytułowane „Wszędzie widzę szlugi”. Całość nagrana została na bitach Siódmego. Nie poznaliśmy jeszcze tracklisty materiału, za to udostępniona została okładka, autorstwa Kamila Piwowara. Poznaliśmy również pierwszy singiel, „Stare Hondy”, zobrazowany klipem autorstwa Kamila Gruszkowskiego, Kamila Piwowara i samego Bartka Koko. Całość skreczami okrasił DJ Cutahead.

Premiera EP, „Wszędzie widzę szlugi”, zaplanowana jest na 3 grudnia. Swój fizyczny egzemplarz krążka zamawiać można mailowo pod adresem: widzeszlugi@gmail.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: