Bartek Koko z okazji urodzin rzuca singiel „OKOK”

Opublikowano: 06/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bartek Koko z okazji udanego wkroczenia w kolejny rok życia podzielił się ze słuchaczami premierowym, luźnym, a zaprezentowanym wraz z klipem, singlem „OKOK”. A pomimo, że banger na bicie Shmoo nie zapowiada nowej płyty reprezentanta Fillomatic, to i tak poznajemy kilka informacji o nadchodzącym albumie.

Bartek Koko świętuje w dniu dzisiejszym 38. urodziny. Z tej okazji współautorowi ubiegłorocznych „Starych Białych Kicksów” życzymy wszystkiego najlepszego. Sam reprezentant załogi Fillomatic natomiast dzieli się ze słuchaczami luźno wrzuconym do sieci singlem „OKOK”. Nagranym na bicie autorstwa Shmoo, a zobrazowanym teledyskiem, pod którego realizacją podpisuje się Reckless Studio.

Od kilku dni Bartek Koko ujawnia też informacje o nowym, solowym albumie, którego premiera planowana jest na wiosnę. Z zamieszczonych w mediach społecznościowych postach dowiadujemy się, że wśród gości znajdą się Konrad Brzos oraz Shellerini. Natomiast producentem odpowiedzialnym za brzmienie płyty jest Bary. Pierwsze single zwiastujące nowy materiał Bartek Koko zamierza z kolei udostępnić w przyszłym miesiącu, a sam album wydać w kwietniu.

„Poznaliście już pierwszych dwóch gości z albumu „Nauka pływania”. Są nimi Shellerini oraz Konrad Brzos. Jaram się że mogłem ich w końcu poznać osobiście. Hip-hopowych freaków przyciąga do siebie jakaś nieznana siła, to fakt.
Wsiadasz z ziomkami w starą Polówke, ciśniesz trip po polsce, kręcisz klipy, gadasz godzinami o muzyce i życiu. Poznajesz raperów których muzyką się jarasz – to jest esencja tego wszystkiego.
Typ ze sklepu winylowego w którym kręcimy klip,jest do nas sceptycznie nastawiony bo troche gonisz mu klientów. Po dwóch godzinach jest już naszym ziomkiem bo skumał wiedzę, zajawkę i posłuchał numeru😁.
Żule chcą cię bić łopatami bo kręcisz na ich ośce😁
HIP-HOP
A to dopiero początek, nagraliśmy z BARY produkcja świetny album za którego miks odpowiedzialny jest Sensi. Pavulo nagrał kozackie ujęcia a ja zabieram się za montaż. Pierwsze single już w marcu a całość w kwietniu. Jest na co czekać, to projekt z największym rozmachem jak do tej pory.
Jutro pyka mi 38, czuję się na 25. Schudłem, dlatego obrączka nie na tym palcu 😁
Nie zmniejszam bo mam nadzieje przybrać, ale kiedy jak tyle rapu do zrobienia”.

– Bartek Koko

(Fot. główna – kadr z video „OKOK”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: