„A kim ty jesteś?” pytają Bartek Koko i Sensi

Opublikowano: 13/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejny album Bartka Koko ujrzał dziś światło dzienne. „Stare Białe Kicksy” nagrane w całości na bitach Sensiego są już we wszystkich serwisach streaming’owych. Premierze całego albumu towarzyszy również premiera trzeciego singla, promującego krążek.

Kolejny mocny materiał od Bartka Koko jest już z nami. Reprezentant Fillomatic rozpędził się do prędkości światła i wydaje się, że nie zamierza zwalniać tempa. Najnowszym albumem spod jego długopisu są „Stare Białe Kicksy”. A że dwóch współpracujących ze sobą asów to zawsze lepiej niż jeden, to płyta ta powstała w całości na bitach Sensiego z ekipy Hurragun.

Dziś w sieci pojawił się trzeci klip, promujący go. Przypomnijmy, że na pierwszy ogień dostaliśmy „Name dropping”, a chwilę po nim w sieci pojawił się obrazek do „Nie dzwoń”. W dniu premiery krążka, Bartek Koko i Sensi zaprezentowali nam numer „A kim ty jesteś?”. Najnowszy singiel, wraz z resztą „Starych Białych Kicksów”, znajdziemy w całości w serwisach streaming’owych.

Album Bartka Koko i Sensiego „Stare Białe Kicksy” miał swoją premierę 13 listopada. Fizyczny egzemplarz płyty zamówisz pod adresem mailowym: starebialekicksy@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: