Bartek wygrywa 5 sezon PFL

Opublikowano: 20/01/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W zeszłą sobotę najlepsi fristajlowcy 5 sezonu Poznań Freestyle League skrzyżowali mikrofony. Każdy dał z siebie wszystko i jury w składzie Pitek, Enrikle, Cube oraz Dolar miało nie lada wyzwanie żeby wyłonić najlepszego z najlepszych.

Przypomnijmy, że w wielkim finale zmierzyło się 8 zawodników:
1. Bartek
2. Quesh
3. Lajon
4. Rafi
5. NołNejm
6. Filozof
7. Kymysyyy aka Kamis
8. Jaskier


Zawodnicy trafili do dwóch grup:
GRUPA A:
Bartek
Lajon
Nołnejm
Kymysyyy

GRUPA B:
Quesh
Jaskier
Filozof
Rafi


Walka była naprawdę zacięta. Z grupy B do dalszej fazy finału wyszli Quesh oraz Filozof, natomiast w grupie A o wyjściu z drugiego miejsca zadecydowała walka barażowa między Lajonem, Nołnejmem i Kymysyyym, z której obronną ręką wyszedł Lajon.

Przed fazą finałową w ramach dodatkowej atrakcji walkę pokazową w formule grind time stoczyli dwaj weterani poznańskiej sceny – Jagła oraz KMC.

W pierwszym półfinale zmierzyli się Bartek oraz Quesh. Po dogrywce zeszłoroczny finalista WBW musiał uznać wyższość obrońcy tytułu PFL sprzed roku i tak jako pierwszy w finale zameldował się Bartek. Drugi półfinał to potyczka Lajona oraz Filozofa, z której już bez dogrywki do finału dostał się Filozof.

O trzecie miejsce zawalczyli zatem Lajon oraz Quesh. Obydwaj zawodnicy byli niezwykle zdeterminowani, więc i tu nie obyło się bez dogrywki. Ostatecznie trzecie miejsce zajął Lajon.

Najważniejsza walka tej edycji PFL została stoczona pomiędzy broniącym tytułu mistrzowskiego Bartkiem oraz prezentującym świetną formę tego dnia Filozofem. Fenomenalny tego dnia Bartek nie dał jednak szans swojemu przeciwnikowi i triumfował drugi raz z rzędu, czego serdecznie gratulujemy!

Całość bitwy obejrzeć można na YouTube, dzięki uprzejmości WBW.tv, które nagrało i udostępniło materiał z całej imprezy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: