Barto Katt z nowym singlem „ujdzie.”

Opublikowano: 15/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Barto Katt prezentuje drugi singiel zwiastujący nadchodzący album „Sookie”. Tym razem jest to numer „ujdzie.” zaprezentowany wraz z teledyskiem, w którym główną rolę gra alter ego założyciela labelu BUMP’12, czyli „efektuboczny”.

„sookie’n’syn” wszedł przed tygodniem jako pierwszy singiel zwiastujący album „Sookie”. Dzisiaj Barto Katt puszcza nam drugi kawałek ze swojej nadchodzącej, pierwszej od dwóch lat, solowej płyty. Stanowiącej zarazem zwieńczenie prowadzonej przez rapera i beatmakera trylogii. Drugim zwiastunem materiału, którego Barto jest zarazem producentem jest natomiast numer „ujdzie.”. Zobrazowany surrealistycznym teledyskiem, także w reżyserii Barto Katta. Z rolą główną wspomnianego „efektuboczonego” – wykreowanego przez twórcę alter ego.

„Czy zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo nasze decyzje potrafią być zaburzone przez korzystanie z półśrodków? Barto Katt z pewnością tak. „- ujdzie” rzuca światło na ten temat, a wideo pokazuje to naprawdę w oryginalny sposób. I choć trudno zrozumieć, o co dokładnie chodzi, to właśnie w tym jest cały kunszt Barto Katta – w jego zdolności do zmuszenia nas do myślenia”.

– oficjalny opis singla „ujdzie.”

„Sookie” światło dzienne ujrzy w piątek 13 października. Do tego czasu album zamawiać możecie na stronie labelu BUMP’12, a więcej o nowym solo Barto Katta przeczytać możecie w tym miejscu.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe BUMP’12)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: