Będzie nowy album N.E.R.D! A nim m.in. Andre 3000, Kendrick Lamar i M.I.A.

Opublikowano: 05/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Opublikowanie singla „Lemon” wywołało lawinę domysłów na temat tego czy stworzony wraz z Rihanną utwór zapowiada nowy album N.E.R.D. czy stanowi też luźno wypuszczony kolejny hitowy numer. I na szczęście sprawdziła się ta pierwsza opcja! Będzie dane usłyszeć nam nowy efekt wspólnej pracy Pharrella Williamsa, Chada Hugo i Shaya Haleya.

I nie tylko! Gdyż na swój 5. studyjny krążek N.E.R.D. zaprosili plejadę prawdziwych gwiazd muzyki. Rihanna, którą mogliśmy już rapującą usłyszeć we wspomnianym „Lemon”, Andre 300, Kendrick Lamar, Kendrick Lamar wraz z M.I.A., WaleGucci Mane oraz Ed Sheeran. Ten album nie może się nie udać.

Na moment obecny nie znana jest jeszcze data krążka nowego krążka „nerdów”. Póki co znany jest jedynie jego tytuł, który stanowi rozwinięcie skrótu N.E.R.D., czyli „No_One Ever Really Dies”.

Informacja o tym, że nowy album N.E.R.D. ujrzy światło dzienne oficjalnie potwierdzona została podczas mającego miejsce w sobotę (4.11) koncertu ComplexCon 2017, którego trio było jedną z gwiazd głównych. Uczestnikom koncertu dane było również jako pierwszym usłyszeć fragmenty albumu „No_One Ever Really Dies”, w tym numeru nagranego wraz z K.Dot’em.

https://twitter.com/PigsAndPlans/status/927047125954830336

N.E.R.D. – No_One Ever Really Dies

1. Deep Down Body Thrust
2. Lemon f. Rihanna
3. Voilà f. Wale & Gucci Mane
4. 1000 f. Future
5. Don’t Do It f. Kendrick Lamar
6. Kites f. M.I.A. & Kendrick Lamar
7. ESP
8. Lightning Fire Magic Prayer
9. Rollinem 7’s f. Andre 3000
10. Lifting You f. Ed Sheeran
11. Secret Life of Tigers

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: