Benny The Butcher i J. Cole razem na beacie The Alchemista

Opublikowano: 28/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Benny The Butcher i J. Cole nagrali razem wspólny numer, za którego produkcją stoi The Alchemist. I na tym moglibyśmy już zakończyć zachęcanie Was do sprawdzenia singla pt. „Johnny P’s Caddy”. Taki skład twórców utworu powinien być bowiem rekomendacją w zupełności wystarczającą.

Wczoraj gościł u nas Conway The Machine. Dzisiaj zatem w odwiedziny wpada Benny The Butcher. Powodem do wspomnienia tego z kolei reprezentanta Griselda Records jest właśnie zaprezentowany singiel pt. „Johnny P’s Caddy”. Numer robiący wrażenie już na samym „papierze”. Ale tak to już jest z utworami, które wspólnie nagrywają topowi twórcy. A takimi B.E.N.N.Y., J. Cole i The Alchemist bez wątpienia są. Premiera „Johnny P’s Caddy” musiała zatem wywołać ciary u słuchaczy. I wywołała. Po całości. Wszakże obecna popularność Benny’ego jest nie do podważenia. Podobnie jak i J. Cole’a. Odpowiedzialny natomiast za brzmienie kawałka The Alchemist, przez magazyn Complex, w ostatnich dniach uznany został za najlepszego żyjącego twórcę rapowych beatów. Powodów do sprawdzenia „Johnny P’s Caddy” mamy zatem aż nadto.

„Johnny P’s Caddy” to pierwszy singiel, którym Benny The Butcher zapowiada swój nowy, nadchodzący album. Po ubiegłorocznej EP pt. „Pyrex Picasso” teraz czeka nas kolejna, czwarta już, odsłona serii „Tana Talk”. Szczegółów tegorocznego wydawnictwa Benny jednak jeszcze nie ujawnił. Na ten moment wiemy jedynie, że całościową produkcją materiału wspomniany Alchemist podzielił się z Daringerem. Kiedy jednak „Tana Talk 4” wyjedzie na światło dzienne? Tej informacji 2 Chain Bennymane jeszcze nie ujawnił.

Benny The Butcher
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: