Beteo dissuje Tedego! na Facebooku…

Opublikowano: 17/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Chcesz dissów? ja marzę o dissach…” rapował w 2003 Tede w kawałku „D.I.S. (Domysły i Spekulacje)”. Przekonać się o tym najwyraźniej zamierza debiutujący właśnie Beteo! Urodzony w 95′, pochodzący ze Świebodzina Beteo pokusił się o dość ostre zrecenzowanie ostatnich poczynań TDF-a.
Na swoim Facebooku młody raper umieścił dość jednoznaczną w wymowie wypowiedź atakującą Tedego:

Przywołany do tablicy Tede nie ustosunkował się jeszcze do słów krytyki ze strony reprezentanta najmłodszego pokolenia raperów w naszym kraju, ale znając już nieco szefa NWJ, spodziewać możemy się odpowiedniego komentarza na powyższy post.
W sieci pojawiły się również opinie jakoby wyraz niezadowolenia Beteo z twórczości Tedego podyktowany został chęcią zwrócenia na siebie uwagi publiczności z uwagi na zbliżającą się premierę debiutanckiego albumu świebodzińskiego rapera pt. „Bejbi”. Korzystając z okazji zamieszczamy jeden z singli Beteo promujący jego oficjalny debiut, wyprodukowany przez Kubi Producent kawałek „Czego?!”. I żałujemy, że w dzisiejszych czasach dissy przede wszystkim publikuje się w formie postów w mediach społecznościowych, a nie nagrywa kawałki w studio…

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: