Kendrick Lamar i DJ Premier razem w studio?

Opublikowano: 17/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Tak, to prawda! I podobno już się to stało! W zeszłym tygodniu w sieci pojawiło się informacji o potencjalnych wspólnych nagraniach Kendricka Lamara i DJ-a Premiera.
Za wyjście na jaw informacji o tym, że K-Dot i Preemo popełnili wspólnie utwory odpowiedzialny jest jeden z fanów producenta.Otóż na Tweeterze Preemo jeden z użytkowników zadał mu pytanie kiedy spodziewać się możemy jakiegoś wspólnego nagrania jego i Lamara. Odpowiedź udzielona przez DJ-a Premiera z pewnością zaskoczyła pytającego, jak i wszystkich innych zainteresowanych:

Tak więc, wiemy już, że współpraca Kendricka i Preemo miała miejsce. I co więcej, zmaterializowała się w postaci nagranych numerów. Nie wiemy niestety kiedy i czy będziemy mieli możliwość wysłuchania efektów tej współpracy. Nadzieje na to daje nam fakt, że po wydaniu To Pimp a Butterfly” artysta z Compton wypuścił do sieci materiał „untitled, unmastered” stanowiący zbiór nagrań, które nie trafiły na jego trzeci solowy krążek. I dodajmy, że był to materiał rewelacyjny, do którego hasło „odrzuty” nijak nie pasowało. Miejmy więc nadzieje, że materiał, który nie zmieścił się na „DAMN” również czeka podobny los. W tym i kawałki dokonane wspólnie z Dj-em Premierem.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: