Białas i Sokół stają „Murem za Bonusem” i robią głośne „AU”

Opublikowano: 29/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jednym z reprezentantów rap sceny najwytrwalej stojący „Murem za Bonusem” jest właśnie Białas! Współzałożyciel SB Maffija zaprezentował dzisiaj singiel „AU” z gościnnym udziałem Sokoła jako drugi już singiel zapowiadający album, którego wydanie ma na celu wesprzeć Bonusa oraz jego rodzinę.

Białas obietnicę stworzenia albumu dla Bonusa RPK złożył jeszcze przed rokiem w swojej zwrotce w ramach akcji #Hot16Challenge2. W sierpniu 2020 otrzymaliśmy natomiast pierwszy singiel zapowiadający kompilacyjne wydawnictwo „Murem za Bonusem”, z którego dochód wesprzeć ma Bonusa z rodziną. Był to numer „Sztuka wolności”, w którym gościnnie pojawił się Paluch.

W dniu dzisiejszym przyszedł czas na kolejny singiel zwiastujący płytę „Murem za Bonusem”, który Białas nagrał z innym pierwszoligowym i sławnym raperem. A jest nim Sokół. Współzałożyciel SB Maffija z założycielem Prosto zrobili razem głośne i dosadne „AU” w obronie Bonusa. Wyprodukowany przez duet Zacheyak x DDayzy to drugi zwiastun albumu „Muru za Bonusem”, którego preorder także wystartował w dniu dzisiejszym.

„Murem za Bonusem” to kompilacyjny album, przy którym Białas pełni rolę producenta wykonawczego. Reprezentant SB aktywnie wziął udział również w nagraniu prawie wszystkich spośród siedemnastu numerów, jakie na tej płycie uświadczymy. Tym sposobem Bizzy’ego uświadczymy, w kooperacji także z Peją, Szpakiem, Kizo, Matą ztj. Skute Bobo, Whitem2115, Bedoesem, Słoniem, Reto, Czerwinem TWM, Bonzem, Beteo, Żakiem oraz Pezetem! Szykuje nam się zatem bardzo ciekawy album Białasa z czołówką sceny! Dodatkowo przeplatany utworami, które dostarczyli Ero, Janusz Walczuk x Frosti x Berson, Kara x KęKę i Małach/Rufuz. Najważniejszym tutaj jednak jest fakt, że całkowity zysk ze sprzedaży płyty „Murem za Bonusem” wesprze Bonusa RPK z rodziną. Za sprzedaż odpowiada Ciemna Strefa, a preorder jest już dostępny w tym miejscu. Premierę natomiast zaplanowano na 16-go grudnia.

Białas-Murem-za-Bonusem-okładka

Białas – Murem za Bonusem

1. BIAŁAS – Hot16Challange 
2. BIAŁAS x PALUCH – Sztuka Wolności 
3. BIAŁAS x SOKÓŁ – AU  
4. ERO – Lista rzeczy  
5. BIAŁAS x PEJA – Chłosta  
6. BIAŁAS x SZPAKU – Ślady na ciele 
7. BIAŁAS x KIZO x SKUTE BOBO x WHITE2115 – TOP10 
8. BIAŁAS x BEDOES – Poezja ulic  
9. JANUSZ WALCZUK x FROSTI x BERSON – Nie twoja sprawa 
10. KARA x KĘKE – Pale mosty 
11. BIAŁAS x SŁOŃ – Klękaj przed panem 
12. BIAŁAS x RETO – Piekło 
13. BIAŁAS x CZERWIN TWM x BONZO – Rollercoaster 2 
14. MAŁACH / RUFUZ – Charakter 
15. BIAŁAS x BETEO – Insomnia 
16. BIAŁAS x ŻAKU – Trap 
17. BIAŁAS x PEZET – Nienawidzę wszystkich

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: